2 db szakácskönyv: Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. 4. köt.: Cukorbetegek étrendje. Bp., é. n., Novák Rudolf és társa.; A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Szombathelyi Csoportjának szakácskönyve. Kész.: Márföldi Gyula. Szombathely, 1993. Papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Dr. Ketter László: Gasztronómiánk krónikája. A magyar konyha múltja és jövője. Szántó András: Éleink ételei. Válogatás régi szakácskönyvekből. Bp., 1985-1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kissé kopott borítóval.
Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db: Fényes Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1978, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, és kötéssel. F. Nagy Angéla: A család szakácskönyve. Bp.,1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.