16623.
338. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig Bp., [1934],Szerzői kiadása,(Tolnai-Viktoria-ny.),320+320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.