15681.
338. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Budapest, [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított kötéssel, a 15/16. oldal kijár.