17196.
338. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Magni Hippocratis Coi Aphorismi. Cum Locis parallelis, & Interpratione Lucae Verhoofd. hn.,é.n, k.n.,13-448+20 p. Latin és görög nyelven. Átkötött aranyozott félvászon-kötésben, hiányos, a könyv a 13. oldallal indul, köztük a címoldal hiányzik, egy lap szakadt, foltos. Bibliotheca Seminarii Centralis Budapestiensis 1911 ex libris-szel.