12 000 Ft
Halász István: Az 1848 és 1849-diki magyar szabadságharcz vértanuinak emlékkönyve. Életrajzok: Vahot Imre, Sarkady István és több név nélkül. (Pest, 1873, Halász, Buschmann ny., Kunosy ny.) 32 lev., 24 tábla helyett 19 tábla. (kőnyomatok). Kiadói, javított gerincű, kopott vászonkötésben, foltos lapokkal.