4 000 Ft
[Pawel Jozeffy-Jan Seberini]: Zpswnjk ewangelický, aneb pjsne duchownj staré i nowé,... Pest, 1859, Trattner-Károlyi, XII+532+76 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítóban, jegyzetekkel, firkával, a címkép, és az utolsó két lap hiányzik.