Dr. Pongrácz József: A legújabb régészeti leletek és az újszövetség. A Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 35. Pápa, 1940, Főiskolai Könyvnyomda, 12 p. Kiadói papírkötés. + Maksay Albert: Az exégézis problémái. Dolgozatok a Református Theologiai Tudomány köréből. Kiadják: Az erdélyi református egyházkerület kolozsvári theol. fakultásának tanárai. 5. Cluj-Kolozsvár, 1931, Minerva, 30+2...
Donin, Ludwig: Maria die gute Mutter frommer Kinder. Winterberg, [1877], J. Steinberner. Az elején litho képekkel, réz csatos szerelékes velúr kötésben, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 4 db Das Neue Testament. La Noveau Testament. The New Testament. hn.,én., The Gideons International. Kiadói műbőr-kötés, angol, francia és német nyelven. Keresztény élet. Bp.,1980, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A Mennyei atya szeret minket. Bp., 1982, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Kis Bibliai Atlasz. A biblia történelme, föl...
Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
A keresztyén tökéletesség gyakorlása II. kötet. Rodriguez Alfonz J. T. nyomán átdolgozta Tóth Mike. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, 623 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel. Második kiadás.
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.