Bolhapiac Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1865123
11639
338
Flea Market
Csillagos fa könyvtámasz pár, 21,5×19×8,5 cm 1865199
11640
338
Flea Market
Réz edény, kalapált, d: 11,5-15 cm 1867645
11641
338
Flea Market
3 db különféle tengeri csiga, különböző méretben 1898557
11642
338
Flea Market
Dudás, faragott fa falikép, 60×23 cm 1898545
11643
338
Flea Market
Faragott fa kupicatartó (falra szerelhető) 6 db kupicával, 70×10 cm, m:9 cm (6×) 1897188
11644
338
Flea Market
Vegyes régi doboz tétel, 5 db, fém és papír, viseltes állapotban, különböző méretben 1898104
11645
338
Flea Market
Gyöngyökkel dísztett réz váza párban, apró horpadással, m: 15 cm ( 2×) 1897789
11646
338
Flea Market
Szovjet ezüstözött fém csészetartó, üveg poharakkal, hibátlan, jelzett, m:10,5 cm (2×) 1898020
11647
338
Flea Market
Aranyozott ezüst (Ag) (lemez) fényképtartó, jelzett, belső méret: 20,5×15,5 cm 1898238
11648
338
Flea Market
cca 1910 jelzett angol alpakka tárgyak (csésze, gyertyatartó,pohár, kis kiöntő), összesen:5 db 1898241
11649
338
Flea Market
Iparművészeti Vállalatos fedeles kupa, jelzett, fém, m:26,5 cm 1899493
11650
338
Flea Market
Dömötör László ( 1914-1995 ): Iparművészeti Vállalatos réz tálca, jelzett, 5×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft