cca 1870-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 20 db, közte: Lugano városképes leporello, okmányok, Kimutatás üzemben foglalkoztatott munkavállalókról, vegyes minőségben
1880 Az 1880. évi LVI. tc. (a megyék 1881-dik évi közigazgatási, árva- és gyámhatósági kiadásainak fedezéséről) hitelesített, a törvényhatóságok részére megküldött másolata, Tisza Kálmán belügyminiszter aláírásával / 1880 An autehnticated copy of the 56th article of 1880 sent to the municipalities, with the signature of Kálmán Tisza Minister of the Interior
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures pl...
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly dam...
cca 1890 Decoration Theatrale. színházi dekorációval foglalkozó cég képes bemutató füzete a tulajdonos Geroges Chambay autográf beírásával / Autograph signed booklet of a theater decoration comany. Signed by the owner. 9p. 14x21 cm
cca 1890-1900 A Táncoló Budapest I. évfolyamának illusztrált címlapja, rajta a budai várral és dunai palotasor panorámájával, litográfia, Budapest, Nádor Kálmán.