Japán DN "Téli Olimpia?" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "O.S.M.K. 1935" (22x15mm) T:2 Japan ND "Winter Olympics?" enamelled metal badge with "O.S.M.K. 1935" on its reverse (22x15mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostl...
Németország DN "Rókatorony Társaság 1861" fém jelvény, hátoldalán "Wernstein Jena" (26x27mm) T:2 Germany ND "Fox Tower Society 1861" metal badge with "Wernstein Jena" on its back (26x27mm) C:XF
Németország DN 19db híres német kitüntetés replikája eredeti díszdobozban, mindegyik német nyelvű leírással T:1,1- Germany ND 19pcs of diff famous German decoration replicas in original case, all with information text in German C:UNC,AU