Seregély Dezső (1867-1948) DN "Hazánk szentje szabadság vezére sötét éjben fényes" II. Rákóczi Ferencet ábrázoló gipsz plakett (253g/165mm) T:1-,2 kis kopások / Hungary ND "Hazánk szentje szabadság vezére sötét éjben fényes (The Saint of the Country, Leader of Freedom, Shining in the Dark Night" gypsium plaque depicting Ferenc Rákóczi II. Sign.: Seregély Dezső (253g/165mm) C:AU,XF small abrasions
Seregély Dezső (1867-1948) DN "Beethoven 1770-1827" két darabos gipsz plakett, negatív és pozitív éremkép (415 és 720g/185mm) T:1 / Hungary ND "Beethoven 1770-1827" two pieces gypsum plaque one-one with negative and positive impression. Sign.: Dezső Seregély (415 és 720g/185mm) C:UNC
Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and awa...
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) "Kiss József 1843-1913 / Ne tapsoljatok! A taps a darab végét jelenti de az aktor még nem kész és tovább játszani akar" Br emlékplakett (80x57mm) T:1-,2