1943 Bleier Zsigmondné levele férjének Bleier Zsigmond zsidó KMSZ-nek (közérdekű munkaszolgálatos) 109/33. a miskolci munkatáborba / WWII Letter for a Jewish labor serviceman from his wife to the labor camp of Miskolc. Judaica (fa)
1943 2 db levél Berkovits Andor zsidó Z. 804-es KMSZ-től (közérdekű munkaszolgálatos) feleségének. Egyiken csakannyit lehetett közölni, hogy "Egészséges vagyok és jól érzem magam". / 2 WWII letters of a Jewish labor serviceman to his wife. On one of them the only thing could be communicated was "I'm healthy and I am feeling good" Judaica
1942 2 db levél Goldfarb Tibor zsidó KMSZ-től (közérdekű munkaszolgálatos) a 222/76 és 78. munkatáborból anyjának és feleségének / 2 WWII Letters from a Jewish labor serviceman to his mother and wife from the labor camp. Judaica
1940 Hegedűs Gyula, Komor Mihály, Schwarcz Sándor, Schreber László és több más zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Holländer Klárinak a munkatáborból / WWII Letter of Jewish labor servicemen from the labor camp. Judaica + 6f Ga. (EK)
1941 Leicht László zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele szüleinek a besztercei munkatáborból / WWII Letter of a Jewish labor serviceman to his parents from the labor camp in Bistrita. Judaica + 10f Ga. (fa)
1943 Rosenberg Béla zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Holländer Klárika úrleánynak a zombori munkatáborból. m. sz. 101/17. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman from the labor camp in Sombor. Judaica + 18f Ga. (EB)
1941 Holländer Elemér zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele szüleinek a munkatáborból. m. sz. 101/33. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman to his parents from the labor camp. Judaica (fl)
1943 Holländer Náthánné zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele férjének és gyermekeinek a munkatáborból. 838/43. / WWII Letter of a Jewish labor service woman to her family from the labor camp. Judaica + 12f Ga. (EK)
1941 Lusztig Andor zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Holländer Klárinak a munkatáborból. 103/II. sz. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman from the labor camp. Judaica + 12f Ga. + M. kir. 103/2. tábori vegyes munkásszázad parancsnokság (EB)
1941 Lusztig Andor zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Holländer Klárinak a munkatáborból. 103/II. sz. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman from the labor camp. Judaica + 12f Ga. + M. kir. 103/2. tábori vegyes munkásszázad parancsnokság (fa)