17564.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, Ãrók tanulmányaiban, képzÅ‘művészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és elÅ‘adóművészek alakÃtásaiban megvilágÃtva. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (szÃnes, feliratozott hártyapapÃrral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, a borÃtón és a gerincen kopásnyomokkal, a cÃmkép hiányzik.