16637.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
16 000 Ft
Malonyay DezsÅ‘: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. ElsÅ‘ kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, javÃtott gerinccel, kissé kopott borÃtóval, egy illusztráció szakadt, ezeket leszámÃtva jó állapotban. Munkácsy Mihály egyetlen rézkarcával.