Paul Johnson: Az amerikai nép története. Fordította: Makovecz Benjamin. Bp., 2016, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Huszár Tibor: Bibó. Bp.,1989,Magyar Krónika. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Labirintus. Bp., 1985, Helikon. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Képes Krónika. Fordította: Geréb László. Bp., é.n., Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
Molnár József: Misztófalusi Kis Miklós. Bp.-Berlin,2000,Balassi-Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Két melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Charles Fenyvesi: Mikor az angyalok túljártak a világ eszén. Akik zsidókat mentettek a háborús Magyarországon. Fordította: Walkóné Békés Ágnes. Bp., 2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.