15052.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.