15023.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel. két lap kissé sérült 425/426., 427/428.), foltos lapokkal.