15093.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Zboray Ernő: Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), VIII+315 p.Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, laza fűzéssel.