Dr. Wick Béla: A kassai Szent Rozália kápolna története. Kassa, 1935, Szent Erzsébet Nyomda. Kiadói papírkötés, gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védőfóliában. Reprint kiadás.
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, jó állapotban. Reprint kiadás.
Szigetvári György: Mai séta a régi Kaposváron. Kaposvár, 1989, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta foltos, jó állapotban.
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. képpel és térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 10+214+2;6+270+2 p. Gazdag fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotba...
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel. két lap kissé sérült 425/426., 427/428.), foltos lapokkal.