Al. N. Oekonomídis: Az Athéni-i akropolisról. Térképes útmutató. Fordította: Néna Papakonstantínu. Athen, 1976. N. Guvússis, 31 p. Számos illusztrációval, valamint egy nagyméretű, színes térkép-melléklettel, 57x77 cm. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Városi Tanácsa VB. Kiadói papírkötés, a címlap kijár, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Veress D. Csaba-Hudi József-Ács Anna-Palágyi Sylvia: Nemesvámos története. A község története az ősidőktől napjainkig. Veszprém, 1994, Balatonfüred-Csopak Tája Szövetkezet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország V. kötet. 1-11,13-14. füzet; Bosznia-Hercegovina 3.,5.,6.,7. füzetek. Bp., é.n., Révai. Átkötött modern kissé kopott félvászon-kötésben, egybekötve.