1928-1943 Vegyes újság tétel, közte újságkivágásokkal, benne Mussolni, Hitler, és Horthy Miklós fotóival, cikkekkel.+Riadó! 1943. szept. 15. VII. évf. 18 száma. Változó állapotban.
1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja
cca 1930-1940 4 db névjegykártya: Nagyabafalvi és Felsőlehotai Abaffy Dániel gyógyszerész 3 db névjegykártyája, az egyiken sajátkezű bejegyzésével, valamint Bocföldei Vizy Károly nyug. m. kir. honvéd főhadnagy, vívómester névjegykártyája.