1933 Az utca rendje. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség hivatali útmutatója. Bp.,1933, ny. n., 400 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.