Plakát Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1904432
13043
339
22000
Posters
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Herkules Gyomorkeserű plakátterv, tempera, papír, jelzett, gyűrődéssel, 24×17 cm 1803134
13044
339
Posters
1977 Hont-Varsányi Ferenc (?-?): Ők ketten, filmplakát, rendezte: Mészáros Márta, hajtásnyommal, 79x57 cm 1890985
13045
339
Posters
1988 Illés János (?-): Nyitott ablak, magyar film plakát, főszerepben: Kabos László, Bodrogi Gyula, hajtott, 81x56 cm 1820295
13046
339
Posters
Kemény György (1936 - ): 1400°. Féner Tamás fotókiállítása. Bp., Magyar Fotóművészek Szövetsége-Magyar Munkásmozgalmi Múzeum, 58x83 cm. 1856964
13047
339
Posters
1990 Kemény György (1936-): "Hejha...!" a Fidesz választási plakátja a helyhatósági választásokon, 49,5x69 cm 1904303
13048
339
Posters
Kőszegi Judit (1944-): Edzett ifjúság, iskolatej. Tejipar plakát. Ofszet, Bp., Magyar Hirdető, Zalaegerszeg, Zalaegerszegi nyomda, 42x30 cm 1803092
13049
339
Posters
1979 Müller Ilona (1929-): Ördögmalom. NDK mesefilm összeállítás 7-10 éves gyerekeknek plakát, sérülésekkel, 83x58,5 cm 1863356
13050
339
Posters
1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, lithográfia, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, 85x60 cm 1820396
13051
339
Posters
1977 Varga Judit (1950-): Fonográf együttes plakát, sarkánál szakadás, 58x83 cm 1830022
13052
339
Posters
Ausstellung Louis Held/Louis Held, Ein Held Pionier des realistischen Bildberichtes und der Kinematographie, 2 db német nyelvű kiállítási plakát, 47x66 cm x2 1903620
13053
339
Posters
cca 1985 Kiss and Roundkicks zenekar plakát, hajtásnyommal, üvegezett keretben, 65×45 cm 1815951
13054
339
Posters
1989 Paul Gauguin kiállítás a párizsi Nemzeti Galériában, plakát, fém keretben, 61x40 cm / Paris, Gran Palais Paul Gauguin exhibition poster, in frame, 61x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft