Magyar fotótörténeti válogatás: Különféle magyar fotósok kabinetfotói: Goszleth. Molnár Antal, Scherling Antal - Szatmár, Gárdi Imre - Kecskemét, Schmidt Ede, Hollenzer és Okos, össz 7 db
Vegyes fotó tétel: portrék, családi képek, keményhátú fotók különféle műtermekből (Ungvár, Budapest, Marosvásárhely, Debrecen/Máramarossziget, stb.), összesen 14 db, különböző méretben
cca 1910 A Keszthelyi Gazdasági Akadémia tanulói?, fotó, Satrál Andor keszthelyi műterméből, kartonra ragasztva, sarkán kis sérüléssel, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 12×17 cm