2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
[Beke Ince Kristóf] Bekeházi Ince: A korszellem. Második kiadása ezen című munkának: Igaz-e hogy mindenben hátra vagyunk? Pest, 1838, Beimel József, X+6+384 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két lapon penészfolttal.