30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Beöthy Zsolt (szerk.): A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet, teljes sorozat. Ó-kor, Középkor, Új-kor. Budapest, 1906, Lampel. aranyozott, Illusztrált kiadói egészvászon kötéseben, jó állapotú, egységes kötetek.