2 000 Ft
23
Karriérek 7 kötete: Seress László: Napoleon. Második kiadás; Sztrokay Kálmán-Balla Ignác: Híres Feltalálók; Nagy tudósok. Összeállította: Dr. Cholnoky Jenő; Nagy asszonyok élete. Összegyűjtötte: Szikra; Adorján Andor: Nagy katonák; Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum; Henry Morton Stanley; Bp.,é.n.-1912,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.