2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Michel Masson: Les Enfants Célébres ou Histoire des Enfants. Paris, 1864, Didier et C. Nyolcadik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal. Szmrecsányi Szmrecsányi Magdolna (1911-1984) zenetanár, Szmrecsányi Szmrecsányi György (1876-1932) legitimista politikus, és tahi Unger Adélt (1879-1948) lányának ex libris-szével. Unger Adél, tahi Unger Béla (1843-1920) lánya, ifj Antal (1801-1868) fiának leányunokája. Unger Antal Pollack Mihály (1773-1855) neves építész veje.