3 800 Ft
27
Petőfi Sándor költeményei I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum. 1 t. (acélmetszet)+ 442+2+2+405+XII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.