5 000 Ft
Szomaházy István (szerk.): Kártya-kódex. Jókai Mór, Rákosi Jenő, Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc, Rákosi Viktor, Bródy Sándor és Ambrus Zoltán közreműködésével. Bp.,1898, Athenaeum, 212 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.