18631.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
Tompa Mihály összes költeményei. I. kötet. Sajtó alá rendezte Lévay József. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 1 t. XXXIX+379+III p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borÃtóval.