1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Útmutatás a székesfővárosi napközi otthonok nevelő munkájához. Kiadja: a polgármesteri VII. ügyosztály. Bp., 1943, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 347 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. Benne számos versikével, mondókával, játékkal.