1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 5 db: Zichy Géza: Újabb költeményei. Bp.,1892, Athenaeum. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Móricz Zsigmond: A fecskék fészket raknak. Bp.,1943, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal. Első kiadás. Babits Mihály: Timár Virgil fia. Babits Mihály Munkái. VI. Bp.,é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. James Hilton: A kék hold völgye. Fordította: Déry Tibor. Bp.,1943, Bibliotheca. Átkötött félvászon-kötésben. Sík Sándor: Hét szép história. Bp., 2008, Kató és Fivére. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.