Karriérek 7 kötete: Seress László: Napoleon. Második kiadás; Sztrokay Kálmán-Balla Ignác: Híres Feltalálók; Nagy tudósok. Összeállította: Dr. Cholnoky Jenő; Nagy asszonyok élete. Összegyűjtötte: Szikra; Adorján Andor: Nagy katonák; Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum; Henry Morton Stanley; Bp.,é.n.-1912,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-köté...
Egy özvegyasszonyról és egy katonáról való história, mellyet egyéb régi trufákkal azaz mind víg és szomorú történetekkel egyetemben mindeneknek örömére és okulására egybegyűjtött Király György. gyoma, 1942, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban, Kozma Lajos illusztrációival.
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalakjairól. + Híres szerelmesek. Bp., 1908-1909, Franklin-Társulat, XVI+348+336 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Fekete Gyula: Április, május, június. Bp.,1983,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Vegyes könyvtétel, 5 db: Zichy Géza: Újabb költeményei. Bp.,1892, Athenaeum. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Móricz Zsigmond: A fecskék fészket raknak. Bp.,1943, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal. Első kiadás. Babits Mihály: Timár Virgil fia. Babits Mihály Munkái. VI. Bp.,é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. James Hilton: A kék hold völgye. Fordította...