Útmutatás a székesfővárosi napközi otthonok nevelő munkájához. Kiadja: a polgármesteri VII. ügyosztály. Bp., 1943, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 347 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. Benne számos versikével, mondókával, játékkal.
Kölcsey Ferenc minden munkái III. kötet: Aesthetikai és kritikai dolgozatok. Szerk.: B. Eötvös József, Szalay László és Szemere Pál. Pest, 1842, Heckenast Gusztáv, 6+254+1 p. Korabeli papírkötésben, intézményi bélyegzővel.