Szilágyi Andor: Új Pásztor. Az idő katonái. Bukarest,1955,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. A szerző által dedikált.
Pándy Kálmán: A XVIII. nemzetközi alkoholellenes kongresszus. Bp., é. n., Alkoholellenes Egyesületek Országos Ligája. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.