Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Dr. Greguss Pál-Dr. Karl János: A magyar lakóház és tájéka. Természetrajz a gimnázium és leánygimnázium I-II. osztálya számára. Bp.,1938, Franklin. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban.
Vegyes könyv tétel, 2 db: Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1974, Corvina, 8 p+ 12 t. Magyar, angol, francia nyelven. Kiadói illusztrált papírmappában, kis szakadásokkal, kis foltokkal a mappában. Megjelent 6000 példányban. Ybl Ervin: Csontváry Tivadar. Bp.,1958, Képzőművészet Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötésben. Megjelent 5000 példányban.