Rousseau összes művei. Collection complete des oeuvres de J.J: Rousseau Citoyen de Geneve. 1-30. Geneve, 1782. 27 kötet a 30-ból. Hiány 5.;17.;18. kötetek.) Egységes, gerincén aranyozott, jó állapotú egészbőr kötésben. A XVI. kötet miatt, mely az olasz zenéről szól, száműzték Rousseaut. Ebben a kötetben kihajtható mellékletek is szép számmal helyt kaptak, és hiánytalanul megvannak. / 27 volumes ou...
Bibliotheque raisonnée des ouvrages des savans de l'Europe T. 1 (juil./sept. 1728)-t. 50, partie 2 (avr./juin 1753) Amsterdam : chez les Wetsteins & Smith, 1728-1753 Összesen 45 kötet, 50 kötetben teljes. Hiányoznak: 28.; 30.; 48-50. kötetek. Korabeli bőrkötésben, borítólapon Johann Joseph Graf von Trautson zu Falkenstein bíboros, Bécs érsekének címerével. Az ő könyvtárából 37. kötetben Leopo...
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Richard Dacre: Trouble in store. Norman Wisdom: a career in comedy. hn.,én., T.C. Farries. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Richard Dacre által aláírt.
Ph. Martinon: Comment on Prononce le Francais. Paris,1913,Librairie Larousse, 4+414 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval.