17460.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mécs-Halász Mariann: Rongybabák. Kutas Ágnes illusztrációival. Bp., 1988, Korona. Kiadói kartonált papírkötés. Wilhelm Hauff: A kis Mukk. Fordította: Szinnai Tivadar. Niederwiesa, 1973, Karl Nitsche. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. Mérei Ferenc-V. Binét Ágnes: Ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1991, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel.