16613.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés. Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.