Végh Antal: Miért vesztettek Puskásék? (Világbajnokság '54 Svájc.) Bp.,2000,Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Végh Antal (1933-2000) által dedikált.
Rózsaligati László: Magyar Olimpiai Lexikon. 1896-2002. Bp.,2004,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok. 1896-1976. Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon-kötés.
Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.
Luther, Carl J.: Das weiße Reich. Das Hohelied des Berg-Winters. Berlin, é. n., Verlag Ludwig Simon. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.