Szabó Béla: Faipari és faműves szakismeret. A Kézműves és Szolgáltató Szakiskola jegyzete. Bp.,1998, Pályakezdő Fiatalok Esély Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, "Athenaeum" Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérül...
Palotai Irén (összeáll.): Üvegtechnikai munkálatok. Technikai zsebkönyvtár. 31-34. sz. Bp.,é.n.,Németh József,(Garai-ny.), 95 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, és szétvált.
Kövessy Jenő: Számolás és mérés a mindennapi életben. Magyar Népművelés Könyvei. Eger, 1927, Heves Vármegye Közönsége, (Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda), 397 p. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.