5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffÅ‘rképzÅ‘ tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, "Athenaeum" Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.