15004.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Benyó Endre - Erdélyi Tibor: Matyóföld, a híres Mezőkövesd. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 52. sz. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok széle foltos.