15561.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Bíró Friderika: Az Őrség ház- és lakás kultúrája a 18. század végétől napjainkig. 1972. Szombathely, 1975, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.