15517.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
14
Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália, Csendes óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. A Föld körül. V. kötet. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, kopottas borítóval.