15029.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc "Unio". Kiadói kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.+Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Zdenek Burian rajzaival. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói foltos egészvászon-kötésben.