15045.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borÃtóval, pár helyen amatÅ‘r módon javÃtott kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map coming out, in German language.