15509.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Kelemen Pál: Istenek csatatere. FordÃtotta: F. Rétay Margit. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 168+4 p.+18 t.(Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a gerincen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.