15031.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
London. Oxford, Cambridge und Insel Wight. Grieben Reiseführer Band 9. Berlin, 1931, Grieben-Verlag, 303+22 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, két lap kijár. A London térkép-melléklet meg van, 62x82 cm, de sérült, szakadozott.